Orar clasa a III-a 2019-2020

OraClasaLuniMartiMiercuriJoiVineri
08:00 - 08:45a III-a A
MARCU A.
Ed. Fizică şi SportMatematică Ed. Fizică şi SportJoc și MișcareȘtiințe ale Naturii
08:55 - 09:40a III-a A
MARCU A.
Limba și Literatura RomânăLimba și Literatura RomânăLimba EnglezăLimba și Literatura RomânăLimba și Literatura Română
10:00 - 10:45a III-a A
MARCU A.
Matematică ReligieMatematică Matematică Arte Vizuale şi Abilitaţi Practice
10:55 - 11:40
a III-a A
MARCU A.
Muzică şi MişcareLimba EnglezăLimba și Literatura RomânăEducaţie CivicăArte Vizuale şi Abilitaţi Practice
08:00 - 08:45a III-a B
SPĂTARU A.
Limba și Literatura RomânăMatematică Limba EnglezăMatematică Limba și Literatura Română
08:55 - 09:40a III-a B
SPĂTARU A.
Limba EnglezăLimba și Literatura RomânăEd. Fizică şi SportLimba și Literatura RomânăArte Vizuale şi Abilitaţi Practice
10:00 - 10:45a III-a B
SPĂTARU A.
Matematică Științe ale NaturiiLimba și Literatura RomânăEducaţie CivicăArte Vizuale şi Abilitaţi Practice
10:55 - 11:40
a III-a B
SPĂTARU A.
Muzică şi MişcareReligieMatematică Joc şi mişcareEd. Fizică şi Sport
08:00 - 08:45a III-a C
ILIE T.
Muzică şi MişcareEducaţie CivicăȘtiințe ale NaturiiLimba și Literatura RomânăLimba și Literatura Română
08:55 - 09:40a III-a C
ILIE T.
Limba Engleză (Văsîi Adriana)Matematică Limba și Literatura RomânăMatematică Matematică
10:00 - 10:45a III-a C
ILIE T.
Limba și Literatura RomânăLimba și Literatura RomânăMatematică Joc şi mişcareArte Vizuale şi Abilitaţi Practice
10:55 - 11:40
a III-a C
ILIE T.
Religie (Ionașcu Mihaela)Ed. Fizică şi Sport (Oană Daniel)Arte Vizuale şi Abilitaţi PracticeEd. Fizică şi Sport (Oană Daniel)Limba Engleză (Văsîi Adriana)
11:50 – 12.35a III-a C
ILIE T.
Pregătire suplimentarăPregătire suplimentară
08:00 - 08:45a III-a D
MIHALCEA C.
Limba și Literatura RomânăMatematică Limba și Literatura RomânăMatematică Limba și Literatura Română
08:55 - 09:40a III-a D
MIHALCEA C.
Limba EnglezăEducaţie Fizică şi SportȘtiințe ale NaturiiEducaţie Fizică şi SportArte Vizuale şi Abilitaţi Practice
10:00 - 10:45a III-a D
MIHALCEA C.
Matematică Limba și Literatura RomânăMatematică Limba și Literatura RomânăArte Vizuale şi Abilitaţi Practice
10:55 - 11:40
a III-a D
MIHALCEA C.
ReligieMuzică şi MişcareLimba EnglezăJoc şi mişcareEducaţie Civică
08:00 - 08:45a III-a E
REBEGA E.
Limba și Literatura RomânăEducaţie Fizică şi SportLimba și Literatura RomânăLimba și Literatura RomânăEducaţie Fizică şi Sport
08:55 - 09:40a III-a E
REBEGA E.
Matematică Limba EnglezăMatematică Matematică Matematică
10:00 - 10:45a III-a E
REBEGA E.
Limba EnglezăEducaţie CivicăReligieLimba și Literatura RomânăArte Vizuale şi Abilitaţi Practice
10:55 - 11:40
a III-a E
REBEGA E.
Joc și MișcareLimba și Literatura RomânăȘtiințe ale NaturiiMuzică şi MişcareArte Vizuale şi Abilitaţi Practice