Orar clasa a II-a 2019-2020

OraClasaLuniMartiMiercuriJoiVineri
08:00 - 08:45a II -a A
ROŞU C.
Limba EnglezăMatematica si Exp. MediuluiMatematica si Exp. MediuluiComunicare în Lb. RomânăComunicare în Lb. Română
08:55 - 09:40a II -a A
ROŞU C.
Comunicare în Lb. RomânăReligieComunicare în Lb. RomânăMatematica si Exp. MediuluiMatematica si Exp. Mediului
10:00 - 10:45a II -a A
ROŞU C.
Matematica si Exp. MediuluiEducaţie Fizică şi SportComunicare în Lb. RomânăEducaţie Fizică şi SportArte Vizuale şi Abilitaţi Practice
10:55 - 11:40
a II -a A
ROŞU C.
Muzică şi MişcareComunicare în Lb. RomânăMuzică şi MişcareDezvoltare PersonalăArte Vizuale şi Abilitaţi Practice
08:00 - 08:45a II -a B
DEDIU M.
Educaţie Fizică şi SportMatematica si Exp. MediuluiMatematica si Exp. MediuluiMatematica si Exp. MediuluiMatematica si Exp. Mediului
08:55 - 09:40a II -a B
DEDIU M.
Matematica si Exp. MediuluiComunicare în Lb. RomânăComunicare în Lb. RomânăComunicare în Lb. RomânăComunicare în Lb. Română
10:00 - 10:45a II -a B
DEDIU M.
Comunicare în Lb. RomânăComunicare în Lb. RomânăReligieEducaţie Fizică şi SportArte Vizuale şi Abilitaţi Practice
10:55 - 11:40
a II -a B
DEDIU M.
Muzică şi MişcareDezvoltare PersonalăLimba EnglezăMuzică şi MişcareArte Vizuale şi Abilitaţi Practice
08:00 - 08:45a II -a C
JUGĂNARU R.
Matematica si Exp. MediuluiMatematica si Exp. MediuluiMatematica si Exp. MediuluiMatematica si Exp. MediuluiMatematica si Exp. Mediului
08:55 - 09:40a II -a C
JUGĂNARU R.
Comunicare în Lb. RomânăComunicare în Lb. RomânăComunicare în Lb. RomânăComunicare în Lb. RomânăEducaţie Fizică şi Sport
10:00 - 10:45a II -a C
JUGĂNARU R.
Arte Vizuale şi Abilitaţi PracticeComunicare în Lb. RomânăLimba EnglezăComunicare în Lb. RomânăDezvoltare Personală
10:55 - 11:40
a II -a C
JUGĂNARU R.
Educaţie Fizică şi SportMuzică şi MişcareMuzică şi MişcareReligieArte Vizuale şi Abilitaţi Practice
08:00 - 08:45a II -a D
STANCULEȚU B.
Comunicare în Lb. RomânăEducaţie Fizică şi SportMatematica si Exp. MediuluiComunicare în Lb. RomânăMatematica si Exp. Mediului
08:55 - 09:40a II -a D
STANCULEȚU B.
Matematica si Exp. MediuluiMatematica si Exp. MediuluiComunicare în Lb. RomânăMatematica si Exp. MediuluiArte Vizuale şi Abilitaţi Practice
10:00 - 10:45a II -a D
STANCULEȚU B.
Limba EnglezăComunicare în Lb. RomânăComunicare în Lb. RomânăDezvoltare PersonalăEducaţie Fizică şi Sport
10:55 - 11:40
a II -a D
STANCULEȚU B.
Muzică şi MişcareComunicare în Lb. RomânăReligieMuzică şi MişcareArte Vizuale şi Abilitaţi Practice
08:00 - 08:45a II -a E
NEAGU L.
Muzică şi MişcareComunicare în Lb. RomânăComunicare în Lb. RomânăComunicare în Lb. RomânăEducaţie Fizică şi Sport
08:55 - 09:40a II -a E
NEAGU L.
Comunicare în Lb. RomânăMatematica si Exp. MediuluiComunicare în Lb. RomânăMatematica si Exp. MediuluiMatematica si Exp. Mediului
10:00 - 10:45a II -a E
NEAGU L.
Matematica si Exp. MediuluiReligieMatematica si Exp. MediuluiComunicare în Lb. RomânăArte Vizuale şi Abilitaţi Practice
10:55 - 11:40
a II -a E
NEAGU L.
Limba EnglezăEducaţie Fizică şi SportDezvoltare PersonalăMuzică şi MişcareArte Vizuale şi Abilitaţi Practice